!!! STAŇTE SE NAŠIMI SPONZORY !!!

Novinky

B-tým i přes porážku v Opočně udržel 2. místo

03.05.2015 21:15

Dnešní prohra B-týmu v Opočně (2:1) nic nezměnila na postavení obou týmů ve výsledné tabulce a v postupu do nadstavbové části OP IV. třídy. Tam se oba soupeři utkají znovu již tuto neděli od 10:00 na javornickém hřišti.

Čarodějnické derby vyhrála Lukavice

30.04.2015 23:13

Ze zápasu s Lukavicí, který se hrál v solnickém azylu, jsme po prohře 2:1 vyšli po 8 zápasech bodově naprázdno. Tentokrát k nám nebylo nakloněno střelecké štěstí a asi ani rozhodčí nemají úplně čisté svědomí...

Reportáž z nedělního zápasu B-týmu

28.04.2015 22:07

Čarodějnický zápas A-týmu s Lukavicí a sobotní turnaj s účastí fotbalové reprezentace lékařů ČR

26.04.2015 22:59

Mimořádně ve čtvrtek 30.4.2015 nás od 17:00 čeká předehrávaný zápas s Lukavicí. Oproti předpokladům se bude hrát na hřišti v Solnici.

V sobotu 2.5.2015 od 10:00 se totiž náš tým zúčastní turnaje k oslavám 50 let fotbalu v Lukavici, ve kterém bude soupeřit i s fotbalovou reprezentací lékařů ČR. I tato akce stojí určitě za podívanou.

Těsné výhry v domácím prostředí

26.04.2015 22:57

Sobotní zápas A-týmu proti Přepychám skončil vydřenou výhrou 2:1. Nedělní zápas B-týmů Javornice a Kostelecké Lhoty rozhodla jediná branka Tomáše Krunčíka. Reportáž z tohoto utkání připravujeme.

Plné bodové zisky ze hřišť soupeřů

19.04.2015 20:24

V sobotních souběžně hraných duelech uspěl jak A-tým v Černíkovicích, tak B-tým v Čermné. Zatímco A-tým rozhodl o své výhře 1:3 v prvním poločase, B-tým si schoval vítěznou trefu až do poslední minuty zápasu a zajistil si tím účast ve skupině o postup ze IV. třídy. Reportáže připravujeme.

Oba domácí zápasy dospěly až k penaltovým rozstřelům

12.04.2015 20:41

Sobotní zápas A-týmu proti Žďáru skončil po spoustě našich neproměněných šancí remízou 2:2. Bonusový bod nám v 7. sérii penalt vychytal Lukáš Kasper. Do penaltového rozstřelu vyústil po výsledku 1:1 rovněž nedělní zápas B-týmu s Olešnicí. I tady rozhodl o bonusovém bodu pro Javornici až zákrok Jirky Muchy v 6. sérii.

Sezónu zahajuje i B-tým

09.04.2015 18:14

Nezapomeňte, že v neděli v tradičních 10 hodin dopoledne, vstupuje do jarních bojů i náš B-tým. Na domácí půdě přivítá hosty z daleké Olešnice v OH.

Úterní trénink opět na umělce

06.04.2015 19:10

Úterní trénink bude opět přesunut na umělku za školu. Sraz 17:50.

Zápas s Petrovicemi odložen

04.04.2015 09:53

Dnešní zápas s Petrovicemi je kvůli nezpůsobilému terénu ODLOŽEN! Náhradní termín utkání bude zřejmě 8.5.2015 od 10:15.