Vynikající atmosféra, skvělá kapela, sokolovna nacpaná k prasknutí - tak taková byla druhá fotbalová zábava. Hned od otevření sálu přicházeli první rockuchtiví fanoušci. Okolo deváté hodiny to už pak byly celé davy a skupiny lidí. Bladex se předvedl v Javornici v plné parádě, a ti co přišli, rozhodně nelitovali. Děkujeme Vám všem. Byli jste skvělí, vytvořili jste úžasnou atmosféru a DĚKUJEME BLADEXU.

organizační tým

PS: Jako bonus přidáváme pár foteček s malou omluvou za zhoršenou kvalitu snímků a fotografa... :)

Další přesvědčivá výhra A-týmu, B-tým Labuti porážku neoplatil

05.10.2014 19:05

V sobotním zápase A-týmu viděli diváci celkem 6 branek a naše jasné vítězství 5:1. Po večerní rock-fotbalové zábavě s Bladexem nastoupil v neděli dopoledne B-tým proti Labuti. Zápas skončil obdobně jako před týdnem výhrou Labutě, tentokrát 0:2. Reportáže připravujeme.

Reportáže ze zápasů s Labutí a Dobruškou B

01.10.2014 16:10

Fotbalová zábava s rockovými bohy z BLADEXu

28.09.2014 21:34

Přijmětě naše pozvání na další rock-fotbalovou zábavu s lidovými cenami a tentokrát s legendární skupinou

SOBOTA 4.10.2014 od 21:00

A-tým přivezl body z Dobrušky, B-tým schytal od Labutě výprask

28.09.2014 20:35

Sobotní utkání s Labutí se B-týmu nevydařilo. Po smršti ve druhém poločase skončil zápas jednoznačnou výhrou domácích 7:1. To A-tým 3 góly po přestávce otočil vývoj zápasu v Dobrušce a zvítězil 1:3. Reportáže připravujeme.

Reportáže z domácích zápasů

22.09.2014 21:48

Kdo přišel na derby s Lukavicí, nelitoval

21.09.2014 23:32

Skvělá divácká kulisa, šance, góly i červené karty a penaltový rozstřel na závěr... To vše bylo k vidění v sobotním zápase s Lukavicí, ve kterém jsme dokázali smazat dvoubrankové manko a nakonec jsme si v penaltové loterii připsali díky zákrokům Lukáše Kaspera i bonusový bod. I B-tým v neděli dotahoval dvoubrankou ztrátu a krásným gólem Pavla Chlachuly z přímého kopu v poslední minutě zápasu nakonec zvítězil 3:2. Reportáže připravujeme.

15.09.2014 22:02

V sobotním zápase zvítězil B-tým v Kostelecké Lhotě 1:2, když opět neproměnil spoustu šancí. Neproměňování šancí trápilo i A-tým, který po poločase prohrával v Přepychách 1:0. Rychlé vyrovnání na začátku druhého dějství a další 3 vstřelené branky v oslabení po vyloučení Kuby Kráčmera znamenaly naši výhru 1:4. Podrobnosti připravujeme.