Javornice B - Rokytnice 1:0 (1:0)

15.05.2022 10:00

Ondřej Nosek

Jiří Mucha – Lukáš Pavel, Lukáš Ešpandr, Josef Hanyk, Filip Dvořák – Ondřej Nosek, Petr Hubek, Kamil Široký, Martin Plíhal – Martin Paštika, Roman Petřík; střídající Martin Kučera, Jakub Nosek

První poločas začal náporem hostů. Hned ve 3 min. vystřelili nebezpečně nad naši branku. O 2 minuty později se rokytnický hráče dostal sám před Jirku Muchu, který však střelu vyrazil na roh. Naše první střela přišla až v 19. min., ale pokus Lukáše Pavla mířil vedle branky. Ve 27. min. prověřil gólmana soupeře Kuba Nosek a chvíli poté pálil jen nad branku pro změnu Ondra Nosek. Ve 39. min. nám po hlavičce útočníka Rokytnice pomohla tyčka. Ve 44. min. nad naší brankou prosvištěla další střela soupeře. Těsně před přestávkou se k hostující probojoval Ondra Nosek, který nadvakrát prostřelil brankáře hostů – 1:0.
Ve druhém poločase již tolik šancí nebylo. Střely létaly převážně nad branku a nám se tak povedlo uhájit hubené vítězství 1:0.