!!! STAŇTE SE NAŠIMI SPONZORY !!!

Novinky

A-tým se posunul do první pětky, naplno bodoval i B-tým

19.05.2019 22:22

V sobotu se naši diváci mohli těšit z výhry A-týmu nad Meziměstím 4:1, která náš tým posunula na 5. příčku v tabulce. Stejně jako z Meziměstí přišla na podzim pochvala pro naše fanoušky, tak i my musíme ocenit fanoušky soupeře, kteří svůj klub přijeli podpořit, protože nemalou měrou přispěli k pěkné fotbalové atmosféře. Oba tábory zápas hodnotili společně ještě dlouho po jeho konci a mávající autobus při odjezdu z našeho hřiště mluví za vše... I jménem našich fanoušků děkujeme za návštěvu!

V neděli dopoledne se na domácím hřišti představil B-tým, který si poradil s rezervou Kostelecké Lhoty a porazil ji 5:1.

V přípravkách se nám příliš nedařilo, ale hlavní je radost z fotbalu.

A-tým přivezl 3 body z Přepych, B-tým v Olešnici nebodoval, příliš se nedařilo ani přípravkám

12.05.2019 21:11

A-tým si v neděli po obědě dojel do Přepych pro 3 body, když se o výsledku utkání rozhodlo v podstatě v prvním poločase, který jsme vyhráli 0:4. Ve druhém poločase zaznamenali domácí pouze čestný úspěch a prohráli 1:4. Reportáž z utkání zde.

Na B-tým čekal neoblíbený výjezd do daleké Olešnice. Domácí byli střelecky úspěšnější a vyhráli 4:1.

Naši nejmenší fotbaliské bojovali sice srdnatě, ale bohužel bez vítězného efektu. Jednu remízu vyválčila na svém turnaji pouze mladší přípravka.

Potvrzeno - zápas v Přepychách začne již ve 14:00

09.05.2019 19:04

Dohodu klubů o posunu začátku utkání dnes posvětila i STK a v neděli se bude v Přepychách hrát již od 14:00. Omlouváme se všem našim fanouškům, kterým tím zkrátíme poobědového "šlofíka" ;-)

Začátek zápasu s Přepychami bude pravděpodobně posunut na 14:00

08.05.2019 22:00

S ohledem na kolizi zápasu v Přepychách s možná rozhodujícím zápasem v boji o titul mezi Slavií a Plzní jsme se se soupeřem dohodli na posunu začátku utkání na 14:00. Změnu musí ve čtvrtek na svém jednání ještě posvětit sportovně technická komise KFS. O výsledku vás budeme informovat.

Starším přípravkám se ve svátek nedařilo

08.05.2019 21:57

Starší přípravky nenapodobily vítězné zápasy svých mladších spoluhráčů z prvomájové středy a své soupeře na turnaji v Černíkovicích porazit nedokázaly. Napravit to můžou již tuto neděli, kdy je čeká turnaj ve Vamberku.

Vítězný pokřik v javornické kabině o víkendu ani jednou nezazněl

05.05.2019 22:04
O víkendu si žádný z našich týmů vítězství ani remízu nepřipsal. Netradičně v neděli dopoledne bojoval A-tým srdnatě s Kosičkami, ale ty nakonec uhájily těsné vítězství 2:3. Po obědě si pak rychnovská Labuť smlsla na našem B-týmu, který porazila 1:11
V sobotu se nedařilo ani přípravkám, které také zůstaly bez výher. Doufejme, že příště se bude dařit všem lépe!

První květnový den mladší přípravky excelovaly!

01.05.2019 21:53

Sváteční středeční zápasy mladší přípravce Slatiny/Javornice sedly! Solnici odešla ze hřiště poražena 6:4 a České Meziříčí dokonce 15:2! Jen tak dále!

V dvojzápase s Lípou jsme byli úspěšnější!

28.04.2019 13:05

V sobotu nastoupil A-tým v Lípě n. Orl. proti místnímu A-týmu. Z poločasového vedení 1:4 se ve druhém poločase stalo ještě drama, ale z gólově bohatého zápasu jsme si po výsledku 4:5 nakonec odvezli do Javornice 3 body.

V neděli se pro změnu na javornickém hřišti utkaly naše rezervní týmy. Ty se rozešly smírně 1:1, ale po našem propadáku v penaltách brali bonusový bod hosté.

Rozhovor Kuby Noska pro Fotbal v kraji

23.04.2019 21:06

V posledním vydání časopisu Fotbal v kraji byla jedna ze stránek opět věnovaná Javornici - tentokrát šlo o rozhovor s naším středopolařem Kubou Noskem. C elý rozhovor najdete zde.

A-tým vyhrál až po penaltách, B-tým porazil rezervu Solnice, v přípravkách byla úspěšnější ta mladší

21.04.2019 22:58

V sobotu přivítal A-tým na domácím hřišti Malšovice. Přestože jsme v závěru měli hned několik šancí na vítězství, zápas skončil nerozhodně 2:2 a o bodu navíc v náš prospěch rozhodly až penalty. B-tým si v neděli poradil s rezervou Solnice, kterou porazil 3:1.

V přípravkách si lépe vedla ta mladší, která na svém turnaji jednou zvítězila, jednou remízovala a jednou prohrála.