!!! STAŇTE SE NAŠIMI SPONZORY !!!

Novinky

Přijď posílit naše řady!

22.06.2023 06:41

Hrával jsi fotbal a chceš to zase zkusit? Tak se k nám přidej! Kvůli úzkému kádru jsme se v podstatě celou sezónu potýkali s nedostatkem hráčů. Proto bychom v našich řadách do další sezóny uvítali i nové či staronové tváře, které by hlavně B-týmu pomohly dál bojovat o mistrovské body v nejnižší fotbalové soutěži s možností hokejového střídání. Kontakt: Jarda Krunčík - javornicefotbal@email.cz nebo tel. 737 381 736

Po vítězství v Předměřicích jsme uhájili umístění v první polovině tabulky, mladší přípravka 3. v okrese!

17.06.2023 15:31

Na poslední zápas sezóny jsme zajížděli do Předměřic. Ty si zejména v prním poločase vytvořili herní převahu, ale na konci zápasu jim to ve výsledku k ničemu nebylo. Z Předměřic si odvážíme vítězství 0:2, což nám zaručilo celkové umístění v první polovině tabulky.

B-tým po dohodě se soupeřem ke svému poslednímu zápasu nenastoupil a kontumačně prohrál 3:0.

Dopoledne se konal také finálový turnaj mladší předpřípravky a naši kluci opět nezůstali bez medaile. Tentokrát z toho byla bronzová "placka" a pohár za celkové 3. místo v okrese! Všem opět GRATULUJEME a děkujeme za skvělou reprezentaci javornického fotbalu!!!

V neděli čekal finálový turnaj a řádná porce zápasů  i mladší žáky. Ti skončili s bilancí jedné výhry, 3 remíz a 3 porážek na celkovém 6. místě. Celému týmu patří také pochvala za celou uplynulou sezónu!

Předpřípravka stříbrná na finálovém turnaji!!!

13.06.2023 22:53

V neděli se na finálovém turnaji ve Vamberku představil tým naší předpřípravky. V základní skupině nepoznali naši kluci hořkost porážky a po výhrách 6:2 nad Albrechticemi bílá, 10:0 nad Častolovicemi a 4:2 nad Černíkovicemi červená postoupili přesvědčivě do bojů o medaile. Ve skupině o 1.-4. místo jsme nejprve remizovali 1:1 s Albrechticemi modrá, následovala porážka 2:8 s Dobruškou/Opočnem (vítězem celého turnaje) a po vítězství 6:0 nad Vamberkem měli jistou medaili. O tom, že budou kluci nakonec stříbrní, rozhodl až penaltový rozstřel proti Albrechticím. Ten naši borci zvládli a získali tak pohár za celkové druhé místo a stříbrné medaile! Patrikovi, Martinovi, Rosťovi, Fandovi, Davidovi, Teodorovi, na dálku fandícímu Tobíkovi a trenérům Štěpánovi a Mírovi GRATULUJEME!!!!

Telegraficky se ještě vrátíme k víkendovým výsledkům ostatních našich týmů. B-tým sice ještě v prvním poločase otočil nepříznivý výsledek v zápase se Slatinou, ale totéž předvedl soupeř ve druhém poločase a zvítězil 2:3.

Mladší žáky čekal v neděli po obědě turnaj v Rokytnici, kde porazili 1:0 Kostelec/Častolovice B, ale s dalšími soupeři o gól prohráli - s Rokytnici 1:2 a s Borohrádkem 0:1. Základní část tak zakončili na 4. místě a v neděli 18.6. je čeká finálový turnaj ve Vamberku.

Domácí derniéra A-týmu slavně nedopadla

10.06.2023 12:14

Dopolední zápas A-týmu proti Černilovu se našemu týmu moc nevydařil. Gólově jsme se vůbec nedokázali prosadit a soupeř si po našich chybách odvezl celkem snadné vítězství 0:4.

Mladší přípravka odehrála turnaj v Černíkovicích, kde porazila 12:0 Solnici B, ale s dalšími soupeři Černíkovicemi a Dobruškou/Opočnem padla shodně 4:5.

Zápas se Slatinou od 15:00

10.06.2023 09:35

Na žádost Slatiny se začátek posledního domácího zápasu posouvá na 15:00!

Zápas na hradecké Slavii jsme po přestávce zdramatizovali, ale na body to nestačilo

03.06.2023 12:29

V sobotu dopoledne nás čekal zápas proti lídrovi soutěže - Slavii Hradec Králové B. Po hrubě nevydařeném úvodu zápasu, kdy jsme v 6. minutě prohrávali 3:0, jsme se po přestávce dotáhli na dostřel 4:3. Penata pár minut před koncem ale rozhodla o definitivním vítězství domácích 5:3.

Odpoledne čekal zápas také náš B-tým, který zavítal do Čermné. Domácí náš tým přehráli 3:0 a náš tým si tak z Čermné odvezl jen pár šrámů ze vzájemné potyčky, která se na hřišti semlela.

Sobotní dopoledne patřilo i dalším našim týmům. Mladším žákům bohužel nevyšel zápas v Borohrádku, kde prohráli 5:0.

Ve stejný čas se na javornickém hřišti konal turnaj mladší přípravky. Ta hořkost porážky nepoznala, když porazila Černíkovice červené 4:3, Černíkovice bíle 7:5 a Rokytnici 5:2.

Vrátit se musíme ještě ke čtvrtečnímu domácímu turnaji předpřípravky, která porazila Častolovice 27:0, ale Vamberku podlehla 3:7 a ve druhém utkání se se stejným soupeřeme rozešla smírně 1:1.

Krásné počasí, parádní výsledek - dohrávka se Zdelovem se stala naší kořistí

31.05.2023 19:36

A-tým čeká již ve středu dohrávka se Zdelovem

29.05.2023 00:11

Poslední květnový den, tj. ve středu 31.5.2023 od 17:30, je na programu dohrávka odloženého zápasu pro Zdelovu. Tak nás prosím opět přijďte podpořit! Děkujeme!

A-tým prohospodařil dvoubrankový náskok, B-tým nadělil Domašínu půltucet, mladší přípravka opět válela

28.05.2023 23:48

V sobotu po obědě nastoupil A-tým na domácím trávníku proti Hronovu. Když jsem se krátce po poločase dostali do vedení 3:1, málokdo čekal, že se z vítězství nakonec radovat nebudeme. Strach o výsledek hosté vycítili a gólem v 90. minutě na 3:4 rozhodli zápas ve svůj prospěch. Tomu všemu trochu nevěřícně přihlížel i autobus našich fanoušků z Německa, kteří k nám po roce opět zavítali a podíleli se na vytváření fotbalové atmosféry.

Přestože se sestava B-tým skládala znovu velmi problematicky, dokázala si se soupeřem z Domašína poradit a porazilo ho přesvědčivě 6:0.

Mladší žáky čekal o víkendu turnaj v Přepychách. Tam podlehli 1:3 Doudlebám/Sopotnici a1:4 Kostelci/Častolovicím B. Vítěznou radost si užili alespoň v zápase proti domácím Přepychám, které porazili 1:4.

Mladší přípravka se předvedla opět ve skvělé formě, když i v omlazené sestavě nepoznala hořkost porážky. Zápas se Solnicí A skončil po divoké přestřelce nerozhodně 8:8, pak už naši mladíci porazili Dobrušku/Opočno 9:1 a červený tým Černíkovic 7:1

Hattrick Pepy Kovaříčka rozhodl o našem vítězství v Opočně, na domácím turnaji úřadovala mladší přípravka

20.05.2023 19:03

V sobotu odpoledne se kabinou A-týmu rozhléhal opět vítězný pokřik po výhře 0:4 nad Opočnem. Na výsledku se největší měrou podepsal Pepa Kovaříček, autor hattricku.

Dopoledne patřilo na domácím hřišti turnaji mladších přípravek. Náš tým nepoznal hořkost porážky a porazil 9:4 Solnici A, 11:2 Vamberk a 13:1 Kostelec/Častolovice. Parádní představení před pěknou diváckou kulisou!