!!! STAŇTE SE NAŠIMI SPONZORY !!!

Novinky

Reportáže a foto z posledních zápasů

17.06.2012 22:09

V pravém sloupci najdete jako vždy část reportáží z posledních utkání sezóny 2011-2012. Ve fotogalerii je také pár snímků z posledních zápasů.

Rozdílné loučení žáků a A-mužstva se sezónou

16.06.2012 16:49

Dopolední zápas starších žáků se Solnicí nevyzněl pro naše barvy vůbec dobře. Zápas skončil vysokou porážkou žáků 1:9 a pro zranění nedohrál zápas Matěj Křen. A-tým v odpolední výhni porazil Zdelov jednoznačně 6:1, ale také přišel o jednoho ze svých hráčů, když pro zranění odstoupil Standa Koutský.

V neděli dopoledne nás čeká poslední zápas jara a to derby B-týmu se Slatinou.

Poslední domácí zápasy

16.06.2012 07:19

Přijďte dnes a zítra fandit našim týmům v posledních zápasech sezóny a buďte jejich dvanáctým hráčem!

SOBOTA 10:00    Javornice SŽ - Solnice

SOBOTA 14:00    Javornice A - Zdelov

NEDĚLE 10:00    Javornice B - Slatina

Nominace na poslední zápas

14.06.2012 21:26

Na zápas se Zdelovem jsou nominováni:

Martin Hejlek, Lukáš Kasper, Pavel Kasper, Martin Šrefl, Jarda Šrefl, Luboš Plesl, Standa Koutský, Lukáš Ešpandr, Lukáš Harbich, Pepa Kovaříček, Michal Štěpánek, Jirka Mucha, Jarda Krunčík, Kamil Široký, David Bárta

SRAZ 13:10, OMLUVENKY NA ZPOŽDĚNÍ SE TENTOKRÁT NEPŘIJÍMAJÍ! POKUTY ZA POZDNÍ PŘÍCHOD SAMOZŘEJMĚ PLATÍ ;-)

Pozvánka na ukončení sezóny

13.06.2012 20:50

Zde najdete pozvánku na rozlučku s fotbalovou sezónou 2011/2012. Další informace budeme přinášet postupně. Sledujte naše stránky.

Žáci ve Velkém Poříčí uspěli

11.06.2012 21:48

Nedělní zápas ve Velkém Poříčí rozhodli starší žáci ve druhém poločase a vyhráli 4:2.

Dále si můžete přečíst reportáž ze zápasu B-týmů Kostelecké Lhoty a Javornice. Proběhla i drobná aktualizace reportáže ze zápasu A-týmu.

A-tým na rezervu Rychnova nestačil, B-tým otočil zápas v Kostelecké Lhotě

10.06.2012 20:14

A-tým v sobotu prohrál s Rychnovem B 2:0. Mrzí hlavně neproměněné šance ze druhého poločasu a neodpískaná evidentní penalta 10 minut před koncem zápasu stále za stavu 1:0. Rychnov ale vyhrál zaslouženě, protože byl herně lepší a během zápasu si vytvořil daleko více šancí. Reportáž z utkání zde.

B-tým otočil zápas v Kostelecké Lhotě a vyhrál 2:3. Alespoň tím oplatil částečně oplatil naši porážku v souboji A-týmů před dvěma týdny.

V blízké době se zde také objeví informace k závěrečnému zakončení sezóny.

Reportáže z vítězného víkendu

05.06.2012 15:02

Zde si můžete přečíst reportáže z velmi podařeného zápasu A-týmu s rezervou Dobrušky a z vítězného zápasu B-týmu s Čermnou. Nedočkavcům se omlouvám, ale reportáže toho musely po drátech dost nacestovat.

Překvapení na úkor lídra!

02.06.2012 21:47

V domácím zápase jsme dokázali vedoucí tým tabulky dokonale zaskočit. V parádní fotbalové atmosféře jsme Dobrušku porazili 1:0 a připravili ji o tři body! Podrobnosti připravujeme...

Smekám před vámi chlapci! Držel jsem vám pěsti, ale vítězné pivo popíjím už od rána... :-)

Reportáže z utkání

30.05.2012 00:46

Přinášíme podrobnější informace k odehraným nedělním zápasům:

Kostelecká Lhota A - Javornice A 2:1

Kostelec B - Javornice B 3:1

Javornice SŽ - Ohnišov 12:0

Hluboce se omlouvám Kubovi Kráčmerovi, jehož komentář k zápasu s Doudlebami jsem doplnil až nyní! Už se to víckrát nestane, když mi přijde komentář včas ;-)