Albrechtice - Javornice A 1:1 (1:1), pen. 3:1

04.11.2018 14:00

Jakub Kráčmer

Stanislav Hynek – Stanislav Koutský, Jan Kráčmer, Pavel Kasper, Jakub Resl – Martin Plíhal (67' Martin Šrefl), Jakub Kráčmer, Jakub Nosek, Tomáš Krunčík (74' Tomáš Krunčík) – Adam Krejčí, Jan Bárta (87' Michal Plašil)

Do posledního podzimního zápasu jsme vstoupili aktivně, ale Kuba Kráčmer ve 2. min. nedosáhl na centr Tomáše Krunčíka. Míč vrátil před branku z druhé strany ještě Martin Plíhal, jenže domácí pak už dokázali balón odkopnout. Ve 4. min. hlavičkoval po rohovém kopu jen vedle branky Adam Krejčí. V 8. min. přišlo důrazné varování od domácích, kteří se prokombinovali po naší pravé straně, ale hlavička albrechtického útočníka po centru ze strany skončila v zámezí. V 9. min. přišel po podobné akci další centr od pravé lajny. Tentokrát bohužel nepokrytý domácí kapitán usměrnil míč hlavou do naší sítě – 1:0. Ve 12. min. se po přiťuknutí Adama Krejčího tlačil za obranu soupeře Tomáš Krunčík, ale domácí mu míč ukopli. Po čtvrthodině hry se ve vápně kolem protihráče obtočil Adam Krejčí, ale brankář vyrazil jeho pokus na roh. Po následném rohovém kopu se hlavičkou prosadil Kuba Kráčmer. Jeho gólové zakončení se domácí hráči snažili zastavit před brankovou čarou jakýmkoli způsobem. To, že míč brankovou čáru skutečně přešel, potvrdil až asistent hlavního rozhodčího – 1:1. V 18. min. posunul při rychlém protiútoku Kuba Nosek balón k Adamovi Krejčímu, jehož tečovaná střela skončila dalším rohem. V další minutě prodloužil Kuba Kráčmer výkop Standy Hynka k Adamovi Krejčímu, který přihrával před branku, ale domácí odvrátili míč na roh. Centr Martina Plíhala od rohového praporku vyboxoval gólman Albrechtic k Pavlovi Kasperovi, jehož pohotová střela branku netrefila. Ve 21. min. si domácí hráč naběhl za záda Tomáše Krunčíka, ale střela z voleje mezi tyče nemířila. Ve 24. min. zahrával Honza Kráčmer standardní situaci u pokutového území soupeře po faulu na Honzu Bártu.  Na první tyč si na centr naběhl Kuba Nosek, který střílel také vedle. O pár vteřin později obral Adam Krejčí u vápna protihráče o míč. Po kličce brankářovi na něj už zívala téměř prázdná branka, ale svou střelou bohužel napálil jen jednoho z dobíhajících hráčů. Ve 28. min. prodloužil Kuba Kráčmer centr Pavla Kaspera opět k Adamovi Krejčímu, který střelou z otočky branku minul. Střeleckou smůlu neprotrhl Adam Krejčí ani v další minutě, když si ve vápně skvěle zpracoval parádní centr Honzy Kráčmera, protože ani tuto vyloženou šanci neproměnil. Ve 32. min. si Tomáš Krunčík vyměnil míč s Honzou Bártou, ale Tomášovo zakončení na dlouhou nohu úspěšné také nebylo. O 2 minuty později Standa Hynek minul balón zahrávaný od rohového praporku, ale obrana mu ze šlamastiky pomohla. Ve 37. min. měli domácí další slušnou šanci, když se jim po centru ze strany a podklouznutí našeho obránce otevřela slibná střelecká příležitost, ale albrechtický hráč situaci překombinoval. Ve 39. min. vybojovali Tomáš Krunčík s Kubou Noskem svým napadáním míč na soupeři, ale ostrá rána Kuby Noska cestu mezi tyče nenašla. Ve 41. min. musel po přetaženém centru a střele domácích opět zakročit Standa Hynek. V další minutě se proti jedinému obránci soupeře řítili Honza Bárta s Adamem Krejčím, ale Honza bohužel nedokázal svému útočnému parťákovi přes obránce přihrát. Na druhé straně vyboxoval Standa Hynek centr soupeře za vápno k dalšímu protihráči, jemuž už další střelu naše obrana nedovolila. Ve 43. min. si na centr Kuby Resla naběhl Adam Krejčí, ale jeho protloukání se skončilo jen rohovým kopem. Po odraženém rohovém kopu se v pokutovém území dostal k míči Kuba Kráčmer, ale brankář vyrazil jeho střelu z otočky na další roh.
Ve 49. min. nás domácí ukolíbali pozvolným protiútokem. Následoval centr, který propadl za naši obranu. Zakončení albrechtického hráče bylo naštěstí zbrklé a směřovalo přímo na našeho brankáře. Po několika nezáživných minutách se v pokutovém území soupeře vymotal mezi dvěma protihráči Tomáš Krunčík. Přihrávkou na malé vápno našel Honzu Bártu, který svou střelou jen orazítkoval břevno branky Albrechtic. Po hodině hry poslal Adam Krejčí centr do vápna, jenže Kuba Nosek na něj bohužel nedosáhl. Akce ještě pokračovala a o míč si řekl z obrany nabíhající Standa Koutský. I on dostal bohužel přihrávku na dlouhou nohu a zakončit nedokázal. V 62. min. nás domácí zaskočili rychlou rozehrávkou a najednou se ocitli před naší brankou. Standa Hynek dokázal svým zákrokem míč zpomalit a Pavel Kasper ho před brankovou čárou odkopl. V 64. min. dostal míč za obranu Adam Krejčí, jenže vystřelil opět jen vedle. V 65. min. byl zápas na chvíli přerušen z důvodu zdravotní indispozice hlavního rozhodčího. Po pár minutách mohl zápas pokračovat jen s tím rozdílem, že si hlavní rozhodčí vyměnil svou roli se svým asistentem. V 70. min. vyboxoval Standa Hynek míč jen do Pavla Kaspera, z čehož vyústil rohový kop a nepřesné zakončení Albrechtic. V 71. min. Kuba Kráčmer hlavou jen lehce lízl centrovaný míč, který skončil vedle branky. V další minutě předvedli povedenou akci domácí, ale tečovaná střela skončila naštěstí nad naší brankou. V 77. min. trefil Standa Koutský svým odkopem jen protihráče. Následný pokus o přehození Standy Hynka mezi tyče nemířil. V 83. min. zastavili domácí postup Adama Krejčího jen faulem. Pět minut před koncem vrátil Kuba Hovorka po rohovém kopu míč před branku, jenže Kuba Nosek vypálil z voleje jen nad branku. V 88. min. Adam Krejčí přihrával pod sebe Honzovi Bártovi, který brankáře soupeře neprostřelil. Na druhé straně pak Albrechtice nevyužily svůj brejk. V 92. min. se k přihrávce Adama Krejčího nedostal Kuba Hovorka. V 5. minutě nastavení ukázal svá záda obráncům Adam Krejčí, ale střelou branku netrefil. Zápas tedy skončil nerozhodně a šlo se na penalty. Ty byly v našem podání doslova tragické. Zatímco domácí se nemýlili, za nás rozvlnil síť jen Kuba Nosek. Kuba a Honza Kráčmerovi a Kuba Resl své penalty neproměnili, a Albrechtice se tak radovaly z bonusového bodu.

Tomáš Krunčík: „Dnes trenérské „pumpičky“ dostaly hodně zabrat. Tolik šancí na obou stranách i v nastaveném času, utkání hrané od obou týmů jen a jen na vítězství. Diváci v Albrechticích se dnes nenudili a nemůžu ani říct, že remíza je spravedlivá. Oba týmy měly pasáže, ve kterých mohly bez problému převrátit misku vah na svoji stranu. To se ale nestalo, a tak plusový bod brali zásluhou bezchybných střelců domácí.“