Javornice B - Lípa B 0:2 (0:1)

28.10.2018 10:00

-

Jiří Mucha – Tomáš Plesl, Lubomír Plesl, Jiří Valtr, Josef Hanyk – Josef Hubek, Martin Hůlka, Jakub Pavlovec, Lukáš Pavel (62‘ Jaroslav Janeček) – Martin Paštika (78‘ Martin Kučera), Jaroslav Petr

První poločas začal za silného větru a deště naším náporem. V 10. min. Joska Hubek centroval na branku hostů a jeho míč skončil na břevně. Ve 12. min. střílel jen do brankáře Luboš Plesl a v podstatě totéž zopakoval ve 20. min. Jarda Petr. Hostům stačil ke vstřelení branky rychlý protiútok, který ve 36. min. dokázali proměnit – 0:1. O 2 minuty později nedokázal překonat brankáře soupeře opět Jarda Petr.
Druhý poločas se odvíjel podobně. Naši hráči útočili, ale jejich střely ne a ne najít svůj cíl. Lípa tak po dalším rychlém protiútoku přidala v 66. min. branku na 0:2. Nám už se s výsledkem nepodařilo nic udělat, a tak jsme se s podzimní sezónou rozloučili porážkou.