Javornice B - Rychnov B 0:12 (0:9)

20.05.2018 10:00

-

Jiří Zářecký – Martin Hůlka, Jiří Valtr, Tomáš Plesl (62‘ Martin Kučera), Jakub Pavlovec – Jaroslav Petr, Filip Dvořák, Ondřej Nosek, Jaroslav Janeček – Martin Paštika, Michal Plašil

Zápas nepotřebuje žádný zdlouhavý komentář. Hosté na hřišti dominovali a otevřeli si u nás doslova střelnici. Poprvé se trefili v 7. min. z přímého kopu po chybě našeho zaskakujícího brankáře – 0:1. Na 0:2 zvýšili o 2 minuty později hlavičkou z bezprostřední blízkosti. Ve 13. min. to bylo již 0:3 po sólo akci rychnovského hráče. Na 0:4 zvýšili hosté ve 20. min. z penalty. Ve 26. min. přidali pátou branku po dalším úniku a hned v další minutě to bylo po chybě obrany již 0:6. Do konce poločasu přidal Rychnov ještě 3 branky a poločasové skóre 0:9 bylo opravdu hrozivé.
Ani druhý poločas nezačal zrovna nejlépe, protože ve 48. min. přidali hosté desátý gól z pokutového kopu. V 50. min. to bylo již 0:11. Pokud by hosté pokračovali ve střílení branek v tomto tempu, těžko hádat, k jakému výsledku by se dopracovali… Brankostroj Rychnova naštěstí polevil a poslední branka na 0:12 padla až v 85. minutě. V 90. min. si mohl alespoň čestný zásah po přihrávce Michala Plašila připsat Filip Dvořák, jenže sám před brankářem soupeře svou šanci neproměnil.