Voděrady - Javornice B 11:0 (4:0)

05.05.2018 17:00

-

Jaroslav Motl – Jiří Zářecký, Lubomír Plesl, Tomáš Plesl, Jiří Valtr – Jaroslav Janeček, Kamil Široký, Filip Dvořák, Jaroslav Petr (78‘ Martin Kučera) – Ondřej Nosek (55‘ Martin Paštika), Michal Plašil

Ve velmi oslabené sestavě jsme nastoupili za velkého tepla ve Voděradech. Věděli jsme, že je soupeř silný a od začátku zápasu nám dával najevo svou převahu. Obrana si doslova „užívala“ jeden útok za druhým. První čtvrthodinu se nám dařilo tlaku soupeře odolávat, a to zejména díky tomu, že soupeř střílel nad branku nebo jeho střely lapil náš brankář. V 18. min. jsme se do první šance dostali i my, ale Jarda Janeček nedosáhl na centr Jirky Zářeckého. Ve 20. min. jsme poprvé kapitulovali po rychlém protiútoku – 1:0. Ve 25. min. jsme se dostali v podstatě do poslední šance, když Jarda Janeček dobíhal brankářem vyražený míč, ale vystřelil bohužel přímo do jeho náruče. Ve 28. min. se tak znovu prosadili domácí střelou z 25 metrů – 2:0. Ve 41. min. se Voděrady prosadily potřetí po rychlém brejku – 3:0. Do kabin se šlo nakonec za stavu 4:0, protože jsme ve 45. min. nedokázali odkopnout míč po rohovém kopu.
Jestli byl první poločas z naší strany špatný, tak ten druhý byl tragický. Ve 48. min. zvýšili domácí střelou ze 30 metrů na 5:0. V 53. min. to bylo po samostatném úniku 6:0. Za další 4 minuty to bylo již 7:0 po střele z velkého vápna. Hlavičkou po rohovém kopu přidaly Voděrady v 63. min. gól na 8:0. Brankostroj domácích se ne a ne zastavit, takže v 73. min. byl po samostatném úniku domácích stav zápasu 9:0. Jubilejní desátý zásah si domácí připsali v 83. min. střelou na přední tyč. Ke konečné podobě výsledku 11:0 přispěla svým nedorozuměním v 86. min. naše obrana. Nezbývá, než na tento nepovedený zápas rychle zapomenout…