Okresní přebor - STARŠÍ přípravky - podzim 2019

Účastníci: Slatina/Javornice (Slat/Jav), Černíkovice, Vamberk, Doudleby/Sopotnice (Doudl/Sop), Ohnišov, Týniště n. Orl., Rychnov n. Kn., Přepychy

Datum a čas Čas Místo konání Účastníci
Výsledky
SO 31.82019 9:00 Slatina
Slat/Jav - Ohnišov
Slat/Jav - Rychnov
Slat/Jav - Přepychy
6:4
3:3
17:0
NE 15.9.2019 9:00 Doudleby
Slat/Jav - Rychnov
Slat/Jav - Vamberk
Slat/Jav - Doudl/Sop
-:-
-:-
-:-
SO 21.9.2019 9:00 Vamberk
Slat/Jav - Ohnišov
Slat/Jav - Černíkovice
Slat/Jav - Vamberk
-:-
-:-
-:-
NE 29.9.2019 9:00 Doudleby
Slat/Jav - Týniště
Slat/Jav - Černíkovice
Slat/Jav - Doudl/Sop
-:-
-:-
-:-
NE 6.10.2019 9:00 Doudleby
Slat/Jav - Přepychy
Slat/Jav - Doudl/Sop
Slat/Jav - Ohnišova
-:-
-:-
-:-
SO 12.10.2019 9:00 Slatina
Slat/Jav - Týniště
Slat/Jav - Vamberk
Slat/Jav - Přepychy
-:-
-:-
-:-
NE 20.10.2019 9:00 Černíkovice
Slat/Jav - Doudl/Sop
Slat/Jav - Vamberk
Slat/Jav - Černíkovice
-:-
-:-
-:-
NE 27.10.2019 9:00 Týniště
Slat/Jav - Rychnov
Slat/Jav - Vamberk
Slat/Jav - Týniště
-:-
-:-
-:-
NE 3.11.2019 9:00 Doudleby
Slat/Jav - Ohnišov
Slat/Jav - Rychnov
Slat/Jav - Doudl/Sop
-:-
-:-
-:-

Ostatní výsledky zde.

 

Okresní přebor - MLADŠÍ přípravky - podzim 2019

Účastníci: Slatina/Javornice (Slat/Jav), Kostelec/Častolovice (Kost/Čast), Týniště n. Orl., Borohrádek, Rokytnice, Doudleby/Sopotnice (Doudl/Sop), Solnice A+B, Rychnov, Lípa, České Meziříčí, Černíkovice, Vamberk

Datum a čas Čas Místo konání Účastníci
Výsledky
NE 8.9.2019 9:00 Černíkovice
Slat/Jav - Rychnov
Slat/Jav - Kost/Čast
Slat/Jav - Černíkovice
3:7
6:2
2:5
SO 14.9.2019 9:00 Slatina
Slat/Jav - Vamberk
Slat/Jav - Rychnov
Slat/Jav - Černíkovice
Slat/Jav - České Meziříčí
-:-
-:-
-:-
-:-
SO 21.9.2019 9:00 Rokytnice
Slat/Jav - Týniště
Slat/Jav - Rychnov
Slat/Jav - Solnice A
Slat/Jav - Rokytnice
-:-
-:-
-:-
-:-
SO 28.9.2019 9:00 Slatina
Slat/Jav - Borohrádek
Slat/Jav - České Meziříčí
Slat/Jav - Solnice B
-:-
-:-
-:-
SO 5.10.2019 9:00 Vamberk
Slat/Jav - Rokytnice
Slat/Jav - Solnice A
Slat/Jav - Vamberk
-:-
-:-
-:-
NE 13.10.2019 9:00 Týniště
Slat/Jav - Lípa
Slat/Jav - Solnice B
Slat/Jav - Týniště
-:-
-:-
-:-
NE 20.10.2019 9:00 Solnice
Slat/Jav - Solnice B
Slat/Jav - Rychnov
Slat/Jav - Lípa
Slat/Jav - Solnice A
-:-
-:-
-:-
-:-
SO 26.10.2019 9:00 České Meziříčí
Slat/Jav - Týniště
Slat/Jav - Vamberk
Slat/Jav - Doudl/Sop
Slat/Jav - České Meziříčí
-:-
-:-
-:-
-:-
SO 2.11.2019 9:00 Doudleby
Slat/Jav - Solnice B
Slat/Jav - Vamberk
Slat/Jav - Doudl/Sop
-:-
-:-
-:-

Ostatní výsledky zde.