!!! STAŇTE SE NAŠIMI SPONZORY !!!

Novinky

Dorost držel s Vamberkem/Doudlebami krok jen v prvním poločase

21.04.2014 07:13

Dorostenci Slatiny/Javornice podlehli svému soupeři z Vamberka/Doudleb vysoko 7:0. O osudu utkání rozhodly 3 obdržené branky během pár minut druhého poločasu.

Doplněna byla také reportáž k zápasu Javornice B - Lípa B.

První domácí zápasy jara se střídavými úspěchy

20.04.2014 14:21

Sobotní premiéra A-týmu v domácím prostředí skončila těsnou porážkou 0:1 od současně 1. celku tabulky - od Zdelova.

B-tým v prvním domácím utkání uspěl a porazil záložní tým Lípy 2:1. Reportáž k tomuto zápasu připravujeme.

Reportáže z Kostelecké Lhoty

15.04.2014 22:20

Podrobnosti z víkendových fotbalových bojů s Kosteleckou Lhotou jsou k dispozici na následujících odkazech:

Kostelecká Lhota A - Javornice A 3:3

Kostelecká Lhota B - Javornice B 2:2, pen. 4:5

I A-tým v Kostelecké Lhotě remizoval

13.04.2014 20:30

Nedělní zápas A-týmu Kostelecké Lhoty a Javornice skončil po tuhém boji nerozhodně 3:3. Reportáž připravujeme.

B-tým vyhrál v Kostelecké Lhotě až po penaltách, dorost v Rudníku neuspěl

12.04.2014 18:39

Sobotní zápasy javornických týmu odstartovalo utkání dorostu v Rudníku. Domácí se ve druhém poločasu v krátkém sledu dvakrát gólově prosadili a vyhráli 2:0.

B-tým v Kostelecké Lhotě remizoval 2:2, ale v penaltovém rozstřelu si připsal bod navíc. Reportáž se připravuje.

Fotbalový víkend uzavře nedělní souboj A-týmů v Kostelecké Lhotě.

Pár fotek z naší zábavy

09.04.2014 23:24

V tom frmolu nebyl moc čas na focení, ale pár obrázků se zvládlo udělat. FOTO a VIDEO ZDE.

B-tým si na úvod poradil se záložním týmem Rokytnice, dorost na body nedosáhl

08.04.2014 16:08

B-mužstvo si v prvním jarním zápase poradilo s Rokytnicí 1:3 - reportáž.

Dorostenci už tak úspěšní nebyli a v domácím utkání s Úpicí prohráli 0:2.

Oznámkujte nás

06.04.2014 10:54

Jak se vám na první rock-fotbalové zábavě líbilo? Svůj názor můžete vyjádřit hlasováním v anketě na úvodní stránce. Případné připomínky nebo náměty pište na javornicefotbal@email.cz

V souboji B-týmu porazila Javornice Rokytnici

06.04.2014 10:42

Jarní premiéra B-týmu dopadla po vítězství 3:1 nad Rokytnicí na výbornou. Navíc si Adam Krejčí připsal premiérový gól v kategorii dospělých. Reportáž připravujeme.

První letošní zápasová reportáž

01.04.2014 21:28

První aprílový den přinášíme první reportáž z jarní části sezóny ze zápasu v Petrovicích. Její obsah už bohužel aprílový není.