Novinky

SETKÁNÍ FANOUŠKŮ

11.11.2013 22:09

Již tento pátek 15.11.2013 od 20:00 se v hospodě "U Rufferů" uskuteční

Tento zajímavý nápad se zrodil po sobotním zápase v hlavách našich fanoušků, kteří okamžitě podnikli kroky k jeho realizaci. Případné podrobnosti budou upřesněny v nejbližší době.

Rokytnice bod nakonec uhájila

11.11.2013 22:01

Druhý listopadový víkend jsme předehrávali zápas s Rokytnicí. Soupeř vedl již 2:0, ale v posledních 20 minutách se nám podařilo vyrovnat na 2:2. Kdyby se hrálo ještě o chvíli déle, možná by Rokytnice nakonec odjížděla s prázdnou. Diváci a hráči byli ale nejvíce roztrpčeni z výkonu hlavního rozhodčího, který svou roli zejména ve druhém poločase totálně nezvládnul.

Příspěvky za rok 2013

08.11.2013 15:14

Je nejvyšší čas rozbít prasátko a zaplatit fotbalové příspěvky za rok 2013! Možnost k zaplacení bude již na dnešním tréninku nebo na zítřejším fotbale.

Jarda Krunčík

A-tým má půlku sezóny za sebou - REPORTÁŽ

03.11.2013 21:52

V posledním zápase první poloviny sezóny jsme si připsali těsnou výhru 2:1 nad Petrovicemi, a to jsme od 65. min. hráli v oslabení po vyloučení Luboše Plesla. Poslední podzimní zápas to ale asi nebyl, protože pokud se nic nezmění, čeká nás v sobotu ještě předehrávka proti Rokytnici.

Dorost své poslední podzimní utkání nezvládl. V Rasoškách sice vedl o 2 góly, ale domácí zápas otočili na 4:2, přestože hráli celý zápas v deseti.

Zbytečná ztráta A-týmu, vybojovaný bod dorostu

28.10.2013 06:57

Sobotní zápas v Černíkovicích A-týmu nevyšel a po spoustě našich neproměněných šancí skončíl zápas 2:1 pro domácí. To tým dorostu ve svém posledním domácím utkání bodoval, když remízoval s Rozkoší/Českou Skalicí 1:1. Během zápasu neproměnili naši hráči několik dalších dobrých šancí a po neúspěšném penaltovém rozstřelu si bod navíc nepřipsali.

Ve 14:30 a na umělé trávě

24.10.2013 17:13

Ke včerejší informaci o posunutí začátku sobotního utkání na 14:30 přibyla zpráva další. V Černíkovicích by s mělo hrát na hřišti č. 2 s umělou trávou, tak tomu přizpůsobte i své vybavení.

Změna začátku utkání

23.10.2013 19:23

Sobotní utkání A-týmu v Černíkovicích začíná již ve

14:30

Přestože změna z letního času na zimní proběhne až v noci ze soboty na neděli, OFS nařídil změnu začátků utkání hromadně na celý víkend bez rozdílu.

3 body A-týmu, 1 bod B-týmu a dorost bez bodu REPORTÁŽE

20.10.2013 22:54

Po sobotním zápase se z výhry 5:2 nad Kostelcem B mohl radovat A-tým. To B-tým v posledním zápase podzimní části jen remizoval 2:2 s Rokytnicí B. Penaltový rozstřel pak byl jasnou záležitostí hostů, protože ani jeden z našich střelců brankáře nepřekonal.

Dorost neudržel nadějnou poločasovou remízu 1:1 a z Vysoké/Třebše odjel s porážkou 4:1.

Javornické týmy vyšly tentokrát bodově zcela naprázdno REPORTÁŽE

14.10.2013 21:38

V nedělních zápasech utrpěly všechny javornické týmy porážku. A-tým prohrál v Lípě 4:2. Ve stejný čas hrající B-tým si z Českého Meziříčí odvezl porážku 5:1 a dorost Slatiny/Javornice nestačil poměrem 1:7 na soupeře z Vamberka/Doudleb.

Na bodová konta přibyl jen jeden bod za remízu A-týmu - REPORTÁŽE

07.10.2013 21:11

O víkendu se našim týmům příliš nedařilo. A-tým doma jen remizoval se Solnicí 0:0, B-tým s Domašínem prohrál 1:2 a dorost přijel ze Smiřic s porážkou 4:1.