!!! STAŇTE SE NAŠIMI SPONZORY !!!

Novinky

B-tým vyhrál v Kostelecké Lhotě až po penaltách, dorost v Rudníku neuspěl

12.04.2014 18:39

Sobotní zápasy javornických týmu odstartovalo utkání dorostu v Rudníku. Domácí se ve druhém poločasu v krátkém sledu dvakrát gólově prosadili a vyhráli 2:0.

B-tým v Kostelecké Lhotě remizoval 2:2, ale v penaltovém rozstřelu si připsal bod navíc. Reportáž se připravuje.

Fotbalový víkend uzavře nedělní souboj A-týmů v Kostelecké Lhotě.

Pár fotek z naší zábavy

09.04.2014 23:24

V tom frmolu nebyl moc čas na focení, ale pár obrázků se zvládlo udělat. FOTO a VIDEO ZDE.

B-tým si na úvod poradil se záložním týmem Rokytnice, dorost na body nedosáhl

08.04.2014 16:08

B-mužstvo si v prvním jarním zápase poradilo s Rokytnicí 1:3 - reportáž.

Dorostenci už tak úspěšní nebyli a v domácím utkání s Úpicí prohráli 0:2.

Oznámkujte nás

06.04.2014 10:54

Jak se vám na první rock-fotbalové zábavě líbilo? Svůj názor můžete vyjádřit hlasováním v anketě na úvodní stránce. Případné připomínky nebo náměty pište na javornicefotbal@email.cz

V souboji B-týmu porazila Javornice Rokytnici

06.04.2014 10:42

Jarní premiéra B-týmu dopadla po vítězství 3:1 nad Rokytnicí na výbornou. Navíc si Adam Krejčí připsal premiérový gól v kategorii dospělých. Reportáž připravujeme.

První letošní zápasová reportáž

01.04.2014 21:28

První aprílový den přinášíme první reportáž z jarní části sezóny ze zápasu v Petrovicích. Její obsah už bohužel aprílový není.

Ztráty a nálezy v Petrovicích

31.03.2014 20:20

V kabině v Petrovicích po nás zůstal stříbrný řetízek. Majitel ať se mi neprodleně ozve na 737 381 736 a následně mu předám kontakt na nálezce.

V Petrovicích jsme ztratili 2 body i oporu Luboše Plesla

30.03.2014 22:08

Start fotbalového jara nám nepokazil ani tak výsledek 2:2 v Petrovicích, jako těžké zranění Luboše Plesla, který skončil se zlomeninou nohy na operačním sále v rychnovské nemocnici. Držíme mu pěsti a za všechny spoluhráče i fanoušky přejeme brzké uzdravení.

Tým dorostu Slatiny/Javornice odehrál svůj první zápas ve skupině o umístění na hřišti v Janských Lázních. Dlouhá cesta zpátky mohla být veselejší, ale domácí zápas otočili z poločasového 0:1 na konečných 2:1.

POZOR - ZMĚNA ČASU

29.03.2014 20:06

Nezapomeňte, že se ze soboty na neděli mění čas. Posuňte ručičky na svých hodinách a hodinkách o hodinu vpřed, ať nic nepropásnete.

S Petrovicemi v neděli od 16:00

28.03.2014 15:08

Při přípravě rozpisu zápasů se vloudila chybička - nedělní zápas v Petrovicích se hraje od 16:00. Děkuji za upozornění.