!!! STAŇTE SE NAŠIMI SPONZORY !!!

Novinky

Bodovali pouze dorostenci

29.09.2013 22:11

Sobotní utkání mužů se vůbec nevydařila. Žďár si proti odevzdanému A-týmu s chutí zastřílel a vyhrál 6:0. B-tým prohrál v poslepované sestavě v Čermné 4:1. Jedinou radost nám tak udělal tým dorostu, který si za remízu 2:2 a vítězství v penaltovém rozstřelu v poměru 2:4 připsal další 2 body.

Reportáže z víkendových zápasů mužů

24.09.2013 22:12

K dispozici jsou konečně reportáže ze zápasů:

Javornice A - Křivice 5:2 (2:1)

Javornice B - Labuť RK 7:1 (1:0)

Aby byl výčet kompletní, byla doplněna také reportáž ze zápasu Olešnice - Javornice B  1:0 (0:0) .

Domácí výhry diváky potěšily

22.09.2013 22:05

V sobotu si A-tým poradil s Křivicemi 5:2, přestože hrál 75 minut v oslabení. V neděli měl po celý zápas naopak převahu jednoho muže v poli B-tým a Labuti přibalil na cestu 7 branek. Reportáže připravujeme.

Tým dorostu sice prohrál v Týništi 7:1, ale zápas od zápasu je patrná větší sehranost kluků, která snad postupně přinese další ovoce.

Dorostenci se dočkali prvního vítězství

15.09.2013 20:33

Dorostenci společného týmu Javornice a Slatiny se dočkali premiérového vítězství v krajské soutěži, když porazili Rasošky 4:1.

To B-tým se v Olešnici prosadit nedokázal a prohrál 1:0.

Další podrobnosti a aktuality se objeví nejspíše až v závěru týdne, vzhledem k momentálnímu trochu komplikovanějšímu přístupu k internetu.

Vydřený bod proti Voděradům

09.09.2013 10:45

Sobotní zápas A-týmů Javornice a Voděrad skončil dělbou bodů po remíze 3:3.

O výsledku utkání dorostu rozhodl již první poločas, kdy domácí tým Rozkoš/Česká Skalice nastřílel 8 branek a zápas skončil výsledkem 10:0.

Možnost hostování pro starší žáky

01.09.2013 23:12

Vzhledem k tomu, že pro letošní sezónu nebylo možné udržet tým starších žáků, nabízíme po dohodě se Slatinou alespoň části hráčů možnost hostování právě ve Slatině. Zájemci ať se prosím ozvou na email: javornicefotbal@email.cz nebo na tel. 737 381 736, abychom hostování dokázali co nejdříve vyřídit. Potřeba bude fotka na registraci a podepsání hostovacích lístků, které připravíme. Protože jde o hráče mladší 15 let musí tam být podpis i od zákonných zástupců. Případné další informace postupně zveřejníme...

I u dorostu rozhodl hlavně druhý poločas

01.09.2013 23:05

Další zápas dorostu skončil vítězstvím soupeře z Vysoké/Třebše 0:6, přestože po prvním poločas platil stále nadějný stav 0:1.

Přinášíme také reportáže za zápasu A-týmu ve Zdelově a B-týmu ve Vamberku.

Zápasy mužů rozhodly druhé poločasy

01.09.2013 08:38

Sobotní dopolední zápas A-týmu ve Zdelově se po velmi dobře odehraném prvním poločase změnil v tom druhém v pohromu v podobě 5 gólů v naší síti. Remízový stav v poločasové přestávce držel i B-tým ve Vamberku, ale další góly přidali také jen domácí, kteří vyhráli 3:1.

Týniště potvrdilo roli lídra

30.08.2013 06:47

Středeční vložený zápas dorostu s Týništěm měl jednoznačného vítěze. Fyzická vyspělost, lepší sehranost a technická zdatnost soupeře znamenaly porážku 1:16.

Změny začátku utkání

26.08.2013 23:22

Začátek středečního utkání dorostu s Týništěm ve Slatině byl KFS dodatečně upřesněn a utkání se hraje od 17:00!

Sobotní zápas A-týmu ve Zdelově se hraje již v 10:00!