!!! STAŇTE SE NAŠIMI SPONZORY !!!

Novinky

Sobota se našim týmům opravdu vydařila

29.10.2022 17:29

V sobotu dopoledne se na domácím trávníků představila mladší přípravka, která soupeřům nedala šanci. Solnici porazila 10:5, Černíkovice 5:1 a Rokytnici náš tým deklasoval 21:0! Super představení před domácím publikem.

Po obědě čekal na A-tým poslední zápas podzimu v Ćernilově. Díky dobře takticky zvládnutému zápasu si z Černilova odvážíme velmi cenné 3 body za vítězství 1:2. Nálada před závěrečnou podzimní rozlučkou tak bude parádní.

Předpřípravka zakončila podzim vítězstvím

27.10.2022 20:49

Ve středu se na posledním letošním turnaji představila předpŕípravka. Ta po hororovém prvním poločasu prohrávala s Vamberkem 5:0, ale ve druhém poločase zápas zdramatizovala a domácí byli za vítězství 6:4 nakonec rádi. V posledním utkání podzimu náš tým porazil Černíkovice 5:3 a první polovinu sezóny zakonči lzaslouženým vítězným pokřikem!

Společenská tečka za podzimní částí sezóny

24.10.2022 22:43

V sobotu ve 14:30 čeká A-tým poslední podzimní zápas v Černilově. Po návratu do Javornice se na Vás těšíme v hospodě "U Rufferů" na společném setkání, kterým se rozloučíme s první polovinou sezóny.

Ani B-tým na lídra soutěže nestačil, oslavu vítězství si v neděli užili alespoň mladší žáci

24.10.2022 22:27

Nedělní dávka zápasů našich týmů přinesla výhru, remízu i prohru. Prohru 1:3 si ve svém posledním podzimním představení připsal B-tým, který podlehl vedoucímu celku soutěže Solnici C. Mladší žáci v neděli dopoledne vyrazili na miniturnaj do Rokytnice, kde porazili domácí tým 1:4 a s Českým Meziříčím se rozešli smírně 0:0

A-tým lídra soutěže nezaskočil, mladší přípravka si zastřílela

22.10.2022 17:52

Sobotní poslední zápas A-týmu proti vedoucímu celku soutěže Slavii HK B se odehrál v režii hostů. Ti si celkem bez větších komplikací odvezli vysoké vítězství 0:6.

Radost nám musely udělat alespoň dopolední výsledky mladší přípravky, která porazila 9:3 Týniště, 9:1 Solnici a 7:1 Černíkovice. Na předposledním turnaji tak nenašla přemožitele.

V neděli čekají další zápasy i ostatní naše týmy. B-tým v posledním podzimním představení nastoupí doma proti Solnici C. Mladší žáky pak čeká turnaj v Rokytnici.

A-tým si přivezl z Hronova "bůra", B-tým ze Slatiny 2 body

16.10.2022 21:07

Ačkoli se A-tým ujal v zápase s Hronovem vedení 0:1, ve druhém poločase náš tým už tlak soupeře ustát nedokázal a pětkrát kapituloval.  Byl z toho tedy nakonec jednoznačný výsledek 5:1. Reportáž z utkání zde.

B-tým si ve Slatině vedl o něco lépe, když se po celkem laciných brankách dostal do vedení 0:2. Domácí však do poločasu vyrovnali a ve druhém poločase měli i více příležitostí na rozhodnutí zápasu. Na světelné tabuli svítilo na konci zápasu skóre 2:2 a penalty byly znovu naší kořistí.

Mladší přípravka doma neprohrála, ale mladším žákům už se tolik nedařilo

16.10.2022 13:11

Na sobotním domácím turnaji náš tým mladší přípravky nastoupil proti trojici soupeřů. Jak zápas proti Solnici, tak zápas proti Kostelci skončil nerozhodně 5:5. Vítězství náš tým urval až v posledním zápase, kdy porazil 8:3 mužstvo Vamberka/Rokytnice.

Mladší žáci v neděli už tak úspěšní nebyli. Doudlebám/Sopotnici podlehli 1:2 a nejtěsnějším rozdílem 0:1 podlehli i Vamberku/Rokytnici. Příště se snad opět vrátí na vítěznou vlnu.

Předpřípravka si se svými soupeři opět poradila

13.10.2022 13:34

Naše předpřípravka na turnaji v Přepychách přemožitele nenašla. Nad domácím týmem zvítězila 7:5 a nad Českým Meziříčím 7:4. Paráda a jen tak dál!

I nedělní výsledky nám udělaly převážně radost

09.10.2022 21:21

B-tým se představil doma proti Čermné a po 90 minutách skončil zápas nerozhodně 2:2. Bonusový bod zůstal zásluhou Matěje Ehla, který vychytal hned čtveřici hráčů soupeře, v Javornici.

Po obědě se na domácí půdě představili také mladší žáci, kteří porazili Přepychy 12:1.

Mladší přípravka se představila dopoledne na turnaji v Černíkovicích, kde podlehla domácím 6:4, ale pak navázala výhrami 2:14 nad Přepychami a 8:5 nad Solnicí.

A-tým přetlačil Opočno

08.10.2022 16:41

Sobotní zápas A-týmu proti Opočnu byl napínavý až do poslední vteřin. 3 body nakonec zůstaly v domácím prostředí po vítězství 2:1.