Novinky

Nominace na Galavečer krajského fotbalu

19.11.2018 20:57

Dnes nás pozitivně překvapil náš fanoušek Jirka Počtýnský, který se postaral o naši nominaci do ankety FOTBALOVÁ OBEC ROKU a FOTBALOVÝ STAROSTA ROKU, kterou pořádá již devátým rokem Krajský fotbalový svaz. Vyhodnocení anket proběhne v rámci Galavečera Královéhradeckého krajského fotbalového svazu, který se koná 18.1.2019 v Rychnově nad Kněžnou.

Podzim jsme uzavřeli remízou v Albrechticích

06.11.2018 20:44

V závěrečném utkání podzimu jsme doplatili na naproměňování šanci a v Albrechticích jsme uhráli jen remízu 1:1. Penaltový rozstřel měl hodně rychlý průběh. Naši exekutoři již zřejmě dost pospíchali na fotbalové derby pražských "S", protože jsme neproměnili 3 ze 4 penalt. I tak máme za sebou vydařenou podzimní část a jako nováček v soutěži přezimujeme na 5. místě.

B-tým zakončil podzim porážkou

28.10.2018 21:08

B-tým se s první částí sezóny rozloučil porážkou 0:2, kterou mu uštědřila rezerva Lípy. Teď už zbývá jen nabrat přes přestávku nové síly na jarní část sezóny.

Domácí loučení A-týmu s podzimem bylo vítězné

27.10.2018 20:54

Sobotní zápas proti Smiřicím byl zároveň posledním podzimním utkáním A-týmu na našem hřiště. A-tým domácí derniéru zvládl, když soupeře porazil 2:0. Příští týden nás čeká poslední zápas podzimu, kdy nás vyzve tým z Albrechtic.

Poslední zápasy mají za sebou starší přípravky. Ve vzájemném souboji A-týmu (Slatina) a B-týmu (Javornice) zvítězili naši mládežníci 11:2. Zmínit musíme střeleckou bilanci některých našich hráčů - Tobias Košický si připsal ve dvou dnešních zápasech 7 gólů (4+3) a zahambit se nenechala ani Adélka Čapková, která vstřelila 6 gólů (3+3)! Těšíme se na to, že na jaře budou úspěchy malých fotbalistů jen a jen přibývat!

Domácí sezónu zakončí fotbalová zábava

21.10.2018 21:26
Poslední říjnový víkend nás můžete v letošním roce naposledy podpořit na domácím hřišti. V sobotu od 9:00 se starší přípravky Slatiny/Javornice představí i ve vzájemném souboji na "domácím" hřišti ve Slatině. Dále pak čeká na A-tým poslední domácí představení proti Smiřicím (14:30). Večer po zápase (20:00) se v sálu HOSPODY U SOKOLA koná fotbalová zábava se skupinou PLAZMA ROCK. Na tuto akci naváže v neděli ráno (10:00) zápas B-týmu, pro který zápasem s Lípou podzimní část definitivně končí. Těšíme se na Vás!!!

A-tým venku naplno bodoval, B-tým jen remizoval, výhře byla velmi blízko i naše přípravka

21.10.2018 21:14

V sobotu se naše týmy představily na hřištích soupeřů. Zatímco A-tým se konečně dočkal výhry na hřišti soupeře, když porazil České Meziříčí 1:3, B-tým uhrál v Kostelecké Lhotě proti zdejší rezervě jen nerozhodný výsledek 1:1 a v penaltách neuspěl.

Javornická starší přípravka byla blízko k dalšímu vítězství. Kostelecké Lhotě ale nakonec podlehla těsně 3:4. Naši hráči udělali každopádně od začátku sezóny pod vedením našich trenérů pořádný pokrok! 

A-tým bral doma 2 body, B-tým všechny 3

14.10.2018 22:10

V sobotu nastoupil A-tým proti Doudlebám, ale výkon týmu zůstal za očekáváním. Ve druhém poločase se nám alespoň podařilo smazat jednogólové manko a po remíze 1:1 a úspěšném penaltovém rozstřelu jsme si do tabulky připsali 2 body. B-tým se v neděli předvedl v lepším světle, když porazil svého soupeře z Olešnice 6:1. Hattrickem se na vítězství podílel Martin Paštika. 

Krůček po krůčku se také zlepšuje výkon našich malých fotbalistů, kteří mají podobně jako B-tým před sebou poslední 2 soutěžní víkendy před zimní přestávkou.

Z Meziměstí dorazila pochvala našich fanoušků

10.10.2018 22:31

Velmi rád se se všemi podělím o příspěvek, který k nám dorazil z Meziměstí. Tímto bych chtěl poděkovat všem našim fanouškům, kteří se spolu s námi výrazně podílí na tom, jak celou Javornici reprezentujeme! A rozhodně nejde jen o zápas v Meziměstí, protože soupeři naše publikum zmiňují ve svých komentářích celkem pravidelně. 

"Dovolte mně, abych se sklonil před úrovní vašich fanoušků, kteří i přes možná drtivou prohru u nás v Meziměstí, dokázali zachovat svojí tvář. Musím říct sám za sebe, že už se těším na jaře k vám. Setkal jsem se s několika skupinkami, ale nikde ani náznak nevraživosti, právě naopak. Už aby bylo jaro a my si přijeli k vám zahrát. Klidný zbytek podzimu a na jaře nashledanou." Martin Salaba

DĚKUJEME!!!

Autobus do Meziměstí jsme nakonec na poslední chvíli sehnali, domácí nám ho ale na cestu zpět slušně naložili...

07.10.2018 21:39

Na sobotní výjezd do Meziměstí úplně rádi vzpomínat nebudeme. Výsledek 4:0 je celkem krutý, ale bez gólů se zkrátka vyhrát nedá. Stejnou nálož 4:0 si přivezl také B-tým ze zápasu s rychnovskou Labutí.

Alespoň malou útěchou pro javornické fandy může být radost ze vstřelených gólů, kterou si užili alespoň naši nejmenší fotbalisté ve starších přípravkách.

Na zápas do Meziměstí autobus nebude

02.10.2018 21:05

Kvůli nedostatku řidičů autobusů se nepodařilo na zápas do Meziměstí zajistit autobusovou dopravu. Cesta auty sice nebude tak veselá, ale věřím, že si spousta našich fanoušků cestu do Meziměstí najde i tak - odkaz na cestu zde.

Všechny články

Příští zápasy

POKRAČOVÁNÍ

NA JAŘE!

Minulé zápasy

Albrechtice - Javor. A

1:1 (1:1), pen. 3:1