!!! STAŇTE SE NAŠIMI SPONZORY !!!

Novinky

Labuti jsme tentokrát křidélka přistřihli - REPORTÁŽ

14.04.2012 19:11

Labuť dokázala v sobotním zápase dvakrát vyrovnat, ale ani to ji k bodům nestačilo. V posledních minutách navíc hrála bez 2 vyloučených hráčů. Na našem kontě tak přibyly důležité 3 body za výhru 2:3. Zde reportáž z utkání.

Žáci v jarní premiéře nebodovali

11.04.2012 17:45

Starší žáci prohráli na úvod jarní části sezóny v Přepychách 4:0. Další zápas, který je čeká téměř až za 14 dní, se snad již vydaří lépe.

Z Albrechtic bez bodů

09.04.2012 22:43

Nedělní zápas v Albrechticích se nám nevydařil. Zejména v prvním poločase jsme se soupeři odevzdali. Ve druhém poločase jsme dokázali hru výrazně zlepšit a přiblížit se domácím na rozdíl jedné branky, ale i díky vymyšlené penaltě jsme nakonec na body pomýšlet nemohli. Zde komentář k zápasu.

Novinky na stránkách

02.04.2012 16:39

V levé části najdete nově zařazený blok oslavenců. Prvním z nich je Miloslav Šíba, který na apríla oslavil své narozeniny. My mu k nim samozřejmě gratulujume a děkujeme mu zároveň za to, že se tak pečlivě stará o spoustu fotbalových záležitostí.

Druhou novinkou jsou komentáře trenérů k utkání. Ty budou zatím vyzkoušeny u A-týmu a naleznete je za každým komentářem k zápasu. Doplněny byly i k reportáži k utkání s Rokytnicí.

Půltucet gólů v síti Rokytnice

01.04.2012 18:41

První jarní zápas na domácím hřišti se nám vydařil. V důležitém zápase s Rokytnicí jsme vstřelili 6 branek a žádnou nedostali. A kdybychom využili i další tutovky, zápas nemusel skončit "jen" 6:0. Zde reportáž z utkání.

Soutěž s "Okresním přeborem"

29.03.2012 08:20

V kině Cinestar probíhá od 29.3.2012 do 10.4.2012 soutěž o zápas s filmovým oddílem Slavoje Houslice. Pro přihlášení do soutěže stačí posbírat 11 vstupenek z tohoto filmu. Takže pokud vy nebo vaši známí film navštíví, vstupenky nevyhazujte a předejte je nám. Více informací zde.

„Na žádnej ťukes nemáte, jste dřeváci, a proto taky hrajete vokres.“ Trenér Pepik Hnátek

Poslední příprava Javornice A - Slatina 1:0

28.03.2012 20:12

Poslední víkend jsme využili na závěřečné přípravné utkání se Slatinou. Střelecky se nám zrovna nedařilo a Slatinu jsme porazili 1:0 gólem ze závěru utkání. Reportáž z utkání zde.

Neobvyklý trénink aneb najděte 5 rozdílů ...

28.03.2012 19:51

Poslední sobotní trénink byl zvláštním zpestřením v rámci celé přípravy. Místo slibovaného fotbálku na nás čekalo něco hodně zajímavého. Připodobnit by se to snad dalo k nácviku bojového tance "haka" novozélandských ragbistů a v následujících videích můžete porovnat, jak moc jsme se k nim přiblížili :-) Další videa na našem účtu na YouTube. Nezapomeňte si také zapnout zvuk! A tady pár řádků k sobotnímu speciálnímu tréninku od trenéra na vysvětlenou...