Javornice B - Domašín 1:2 (1:0)

06.10.2013 10:00

-

?

První poločas jsme začali jako obvykle náporem, ale naše střely, pomineme-li pokus Martina Hůlky, létaly jen vedle branky. Již v 10. min. odstoupil pro zranění Joska Hanyk. Soupeř se nám postupně začal herně vyrovnávat. V 18. min. pronikl do vápna hostů Martin Hůlka, který byl zezadu sražen, za což byla nařízena penalta. Z té se nemýlil Pavel Severýn a přivedl Javornici do vedení 1:0. Inkasovaná branka ale Domašín v rozjezdu nepřibrzdila. Hosté byli aktivnější a stále častěji se usídlovali před naší brankou. Jen dobré zákroky Jirky Muchy udržovaly stále stejný stav. Ve 35. min. si Jirka Mucha přizval ke spolupráci břevno, a tak jsme i na přestávku odcházeli spokojeněji než soupeř.
Domašín vlétl do druhého poločasu jako uragán a uzamkl nás před naší brankou. Gól visel na vlásku takřka s každou šancí hostů. V 60. min. zvonila za Jirkou Muchou znovu branková konstrukce - tentokrát tyč. O 5 minut později se situace opakovala, ale to už se míč odrazil zpět do hřiště k volnému hráči Domašína, který vyrovnal na 1:1. Hosté dále obléhali naši branku a nám síly na bránění postupně docházely. Rozhodující moment přišel v 80. min. zápasu, když se Domašín prosadil po nesignalizovaném ofsajdu. Gól však byl uznán a výsledek 1:2 znamenal 3 body pro soupeře.