Javornice B - Labuť RK 1:11 (1:6)

05.05.2019 14:00

Ondřej Nosek

Jaroslav Janeček – Martin Hůlka, Jiří Valtr, Josef Hanyk, Lukáš Harbich (65‘ Jaroslav Petr) – Filip Dvořák, Kamil Široký, Miroslav Vidlička, Jakub Pavlovec (82‘ Martin Kučera) – Petr Hubek, Ondřej Nosek (65‘ Lukáš Pavel /68‘/)

Na začátku utkání by nikdo neřekl, že zápas skončí takovým debaklem. Do 10. min. se hrálo na obě branky, ale poté už nastartoval brankostroj hostů, kteří křížnou střelou otevřeli skóre zápasu – 0:1. V 15. min. přidala Labuť po rychlém protiútoku druhý gól – 0:2. V 17. min. vypálil na branku soupeře Kamil Široký, ale mířil jen do brankáře. To na druhé straně se v další minutě rozezvučelo břevno naší branky. Ve 20. min. to bylo po střele k tyči již 0:3. Ve 30. a 35. min. přidali hosté po podobných akcích branky na 0:4 a 0:5. Ve 42. min. brankář Labutě jen vyrazil prudkou přízemní střelu Míry Vidličky a dobíhající Ondra Nosek snížil na 1:5. Ještě do přestávky si hosté poradili s naší obranou a brankářem pošesté a zvýšili na 1:6.
Druhý poločas sice odstartovala střela Kuby Pavlovce, ale to bylo z naší strany v podstatě vše. Hosté po samostatných únicích postupně v 54., 60., 68., 70. a 80. min. navyšovali skóre, které se zastavilo až na hrozivém výsledku 1:11. Naši marnost podtrhl v 68. min. střídající Lukáš Pavel, který nestihl ani propotit dres, protože po pár minutách na hřišti putoval předčasně do sprch. Faulem před pokutovým územím totiž zastavil další ze samostatných úniků mířících na naši branku.