Labuť RK - Javornice B 1:1 (0:1) pen. 3:1

15.06.2013 17:00

Lukáš Pavel

Za krásného teplého počasí jsme vyběhli k poslednímu utkání této sezóny proti Labuti na dobře připraveném trávníku ve Slatině. Hra byla od začátku z obou stran ležérní a nikomu se nechtělo hrát. Většinou se míče nakopávaly do velkého vápna, ale nikdo z útočících hráčů k nim nedoběhl, a ty tak končily v rukou brankářů. Domácí se dostali k našemu vápnu jen zřídka a většinou je zradila poslední přihrávka. Naši hráči se dostali několikrát do brejku, ale naše střely končily vedle branky. Teprve ve 44. min. utekl po levé straně Petr Jirsa, ocentroval na úplně volného Lukáše Pavla, který hlavičkou překonal domácího brankáře - 1:0.
Druhý poločas začal náporem domácích, který vyvrcholil v 51. min. přízemním centrem do našeho vápna, které do branky usměrnil útočník domácích - 1:1. Poté se hrálo stejně jako v prvním poločase bez šancí a zápalu do hry. Po konečném hvizdu rozhodčího došlo tedy opět na penalty. Domácí s jistotou překonávali jinak perfektně chytajícího Dana Suka, zatímco naši borci se v penaltovém rozstřelu hned 3x zmýlili. Tímto zápasem jsme tedy uzavřeli jarní část sezóny, ve které jsme v základní době ani jednou neprohráli, ale ty penalty se nám zrovna nedařily…