23.04.2016 17:00

Jaroslav Janeček

Zdeněk Matyáš – Miroslav Kmec, Jiří Valtr, Tomáš Plesl, Lukáš Ešpandr – Kamil Široký, Jiří Zářecký, Lukáš Pavel (56‘ Jaroslav Nosek), Jakub Pavlovec (65‘ Marek Ešpandr) – Michal Plašil (53‘ Jaroslav Janeček), Martin Paštika

Komentář k utkání:

Náš první zápas na jaře začal za chladného počasí náporem domácích, kdy nás uzamkli před naším pokutovým územím. V 10. min. domácí hráč vystřelil z pravé strany malého vápna do tyče naší branky, míč se odrazil do hřiště a zde nehlídaný domácí útočník vstřelil první gól – 1:0. Domácí dále útočili a my jsme jen odkopávali míče. Ve 25. min. domácí zahrávali přímý kop z hranice velkého vápna. Zaskakující gólman Zdenda Matyáš tuto střelu jen vyrazil k volnému hráči domácích, který vsítil druhý gól – 2:0. Teprve ve 37. min. jsme vypálili první ránu na branku domácích. Míč z nohy Kamila Širokého ale branku přeletěl.

Druhý poločas začal náporem našich hráčů, dostávali jsme se na dostřel domácí branky, ale většina střel šla vedle. V 53. min. se do brejku dostal Michal Plašil. Na polovině domácích byl domácím hráčem podražen. Rozhodčí odpískal, ale po poradě s domácím pomezním se rozhodl pro míč rozhodčího, neboť hráč domácích údajně nejdříve odkopl míč a našeho hráče srazil až potom. Nic to však nezměnilo na tom, že Michal Plašil musel se zraněným kotníkem vystřídat. Krátce poté stříleli na branku domácích Lukáš Ešpandr a Jirka Zářecký, ale bez efektu. V 70. min. našel Tomáš Plesl svým autem volného Jardu Janečka, který podle brankáře domácích vstřelil náš první jarní gól – 2:1. Domácí nás v závěru utkání do šancí na vyrovnání nepustili a čas na vyrovnání nám nedal ani hlavní rozhodčí Špaček, který ukončil zápas o 5 minut dříve…