Zápas na hradecké Slavii jsme po přestávce zdramatizovali, ale na body to nestačilo

03.06.2023 12:29

V sobotu dopoledne nás čekal zápas proti lídrovi soutěže - Slavii Hradec Králové B. Po hrubě nevydařeném úvodu zápasu, kdy jsme v 6. minutě prohrávali 3:0, jsme se po přestávce dotáhli na dostřel 4:3. Penata pár minut před koncem ale rozhodla o definitivním vítězství domácích 5:3.

Odpoledne čekal zápas také náš B-tým, který zavítal do Čermné. Domácí náš tým přehráli 3:0 a náš tým si tak z Čermné odvezl jen pár šrámů ze vzájemné potyčky, která se na hřišti semlela.

Sobotní dopoledne patřilo i dalším našim týmům. Mladším žákům bohužel nevyšel zápas v Borohrádku, kde prohráli 5:0.

Ve stejný čas se na javornickém hřišti konal turnaj mladší přípravky. Ta hořkost porážky nepoznala, když porazila Černíkovice červené 4:3, Černíkovice bíle 7:5 a Rokytnici 5:2.

Vrátit se musíme ještě ke čtvrtečnímu domácímu turnaji předpřípravky, která porazila Častolovice 27:0, ale Vamberku podlehla 3:7 a ve druhém utkání se se stejným soupeřeme rozešla smírně 1:1.