Novinky

S podzimem se A-tým rozloučil výhrou AKTUALIZOVÁNO

13.11.2011 20:57
Poslední zápas podzimu v Petrovicích vyhrál náš tým díky dobré taktické hře a proměněným šancím 1:3. Reportáž z utkání.

Nominace k poslednímu zápasu

11.11.2011 21:57
Na snad poslední podzimní zápas jsou nominováni: Kasper L., Mucha J., Šrefl J., Plesl L., Hejlek M., Ešpandr L., Valtr J., Šrefl M., Široký K., Bárta D., Štěpánek M., Kovaříček J., Podzemný J., Plašil M., Motl J., Krunčík J. Sraz 12:40.

Páteční trénink

09.11.2011 20:36
Páteční trénink bude od 15:20. Opět připomínám peníze na dorovnání kasy + příspěvky.

Ze Zdelova s prázdnou aneb s poctivostí body nebereš...

06.11.2011 10:07
Ani ve Zdelově jsme nedokázali bodovat a prohráli 3:1. Více zde v reportáži z utkání.

Trénink, kasa

02.11.2011 21:43
Páteční trénink bude od 15:50! Vemte si s sebou také peníze na dorovnání kasy. Naprostou většinu také čeká placení členských příspěvků!

Ostudný debakl A-týmu, žáci zakončili podzim výhrou

31.10.2011 21:14
V posledním domácím utkání A-týmu zkolabovala defenzíva a Rychnov B se tak bez odporu prostřílel k vítězství 1:7. Starší žáci vyhráli v řadě 3 poslední zápasy a podzimní část završili výhrou v Ohnišově.

Zápas žáků přeložen do OHNIŠOVA

29.10.2011 08:30
!!!POZOR ZMĚNA!!! Poslední zápas starších žáků se odehraje v Ohnišově. Ke změně pořadatelství muselo dojít kvůli chybě hlavního rozhodčího, který po prvním vzájemném střetnutí v Ohnišově, které skončilo remízou 5:5, zapomněl nařídit rozhodující pokutové kopy. Penalty se tedy odkopou před druhým...

Překvapení v Dobrušce se nekonalo AKTUALIZOVÁNO

23.10.2011 22:18
Ani zlepšený výkon ve druhém poločase úspěch v Dobrušce nepřinesl. Domácí si tříbrankový náskok z prvního poločasu dokázali pohlídat a vyhráli 4:1. Reportáž z utkání.

Reportáže z utkání mužů, závěry disciplinární komise

20.10.2011 18:30
Přinášíme reportáže z nešťastného utkání Javornice A - Kostelecká Lhota A a z posledního podzimního zápasu B-týmu proti Lípě B. Na středečním jednání disciplinární komise byl hráč Kostelecké Lhoty za svůj surový zákrok potrestán zastavením závodní činnosti do 17.6.2012. Standa Koutský...