!!! STAŇTE SE NAŠIMI SPONZORY !!!

Novinky

A-tým prohospodařil dvoubrankový náskok, B-tým nadělil Domašínu půltucet, mladší přípravka opět válela

28.05.2023 23:48

V sobotu po obědě nastoupil A-tým na domácím trávníku proti Hronovu. Když jsem se krátce po poločase dostali do vedení 3:1, málokdo čekal, že se z vítězství nakonec radovat nebudeme. Strach o výsledek hosté vycítili a gólem v 90. minutě na 3:4 rozhodli zápas ve svůj prospěch. Tomu všemu trochu nevěřícně přihlížel i autobus našich fanoušků z Německa, kteří k nám po roce opět zavítali a podíleli se na vytváření fotbalové atmosféry.

Přestože se sestava B-tým skládala znovu velmi problematicky, dokázala si se soupeřem z Domašína poradit a porazilo ho přesvědčivě 6:0.

Mladší žáky čekal o víkendu turnaj v Přepychách. Tam podlehli 1:3 Doudlebám/Sopotnici a1:4 Kostelci/Častolovicím B. Vítěznou radost si užili alespoň v zápase proti domácím Přepychám, které porazili 1:4.

Mladší přípravka se předvedla opět ve skvělé formě, když i v omlazené sestavě nepoznala hořkost porážky. Zápas se Solnicí A skončil po divoké přestřelce nerozhodně 8:8, pak už naši mladíci porazili Dobrušku/Opočno 9:1 a červený tým Černíkovic 7:1

Hattrick Pepy Kovaříčka rozhodl o našem vítězství v Opočně, na domácím turnaji úřadovala mladší přípravka

20.05.2023 19:03

V sobotu odpoledne se kabinou A-týmu rozhléhal opět vítězný pokřik po výhře 0:4 nad Opočnem. Na výsledku se největší měrou podepsal Pepa Kovaříček, autor hattricku.

Dopoledne patřilo na domácím hřišti turnaji mladších přípravek. Náš tým nepoznal hořkost porážky a porazil 9:4 Solnici A, 11:2 Vamberk a 13:1 Kostelec/Častolovice. Parádní představení před pěknou diváckou kulisou!

Středa byla pro naše barvy úspěšná

19.05.2023 22:48

Ve středu odpoledne nastoupil v dohrávce odloženého utkání B-tým proti Olešnici. Naši borci po celý zápas diktovali tempo hry, a přestože spoustu šancí zahodili, Olešnici nastříleli 7 branek!

V tutéž dobu bojovali na hřišti i naši nejmenší - předpřípravka. Ti na turnaji v Černíkovicích nejprve sice podlehli domácímu červenému týmu 6:7, ale v dalších zápasech už se radovali z vítězství, když domácí bílý tým porazili 22:0 a Solnici 13:5!

Mládež slavila, muži smutnili, středeční dohrávka B-týmu

16.05.2023 05:32

Víkendové zápasy na domácím hřišti další body na bodová konta A-týmu ani B-týmu nepřinesly. V neděli odpoledne podlehl A-tým Českému Meziříčí 0:4. Dopoledne pak B-tým nestačil na Roveň, když prohrál gólem z 89. minuty. Větší starost než výsledky nám bohužel do dalších zápasů dělá rozšiřující se marodka.

Zápasy naší mládeže vypadaly odlišně. Mladší žáci na sobotní turnaji porazili 1:0 České Meziříčí, 4:0 Rokytnici a s Doudlebami/Sopotnicí remizovali 1:1. V neděli pak znovu excelovala mladší přípravka, která porazila 6:3 Černíkovice, 15:2 Vamberk a 12:3 Borohrádek. Jednoznačně tak celý miniturnaj opanovala!

Ve středu nezapomeňte na dohrávku odloženého domácího zápasu B-týmu proti Olešnici. Výkop je v 17:30! Souběžně pak svůj turnaj odehraje předpřípravka, která míří do Černíkovic.

Týmy mladších žáků a mladší přípravky excelovaly, B-tým "Csaplárovu past" do konce nedotáhl

09.05.2023 23:17

Po páteční předehrávce A-týmu v Malšovicích se o víkendu se představily ve svých zápasech i další naše mužstva. B-tým v neděli odpoledne nastoupil v Přepychách proti místní rezervě a moc nechybělo k tomu, aby po poločase 2:0 Csaplárova past sklapla. Nakonec se to však nepodařilo, a tak bral B-tým po remíze 2:2 a prohraném penaltovém rozstřelu jen jeden bod.

V parádní formě se představili mladší žáci, kteří na domácí půdě roznesli České Meziříčí 10:1!

Další komentář nepotřebují ani výsledky zápasů mladší přípravky, která porazila 17:0 Přepychy, 6:3 Černíkovice bílá a 9:3 Rokytnici!

Po obratu ve druhém poločase vezeme z Malšovic 3 body

05.05.2023 19:56

Zápas v Malšovicích se pro nás nevyvíjel příliš dobře, když jsme brzy prohrávali 1:0. Ve druhém poločase jsme ale zapnuli motory na vyšší výkon a zápas v závěřečných minutách otočili na 1:2. Z Hradce tak vezeme těžce vybojované 3 body.

A-tým již v pátek proti Malšovicím

04.05.2023 21:26

Netradičně v pátek od 17:30 nastupí k dalšímu zápasu I.B třídy náš A-tým. Tak si nenechte zápas ujít a pojeďte nás do Malšovic podpořit!

Předpřípravka se představila na turnaji ve Vamberku

04.05.2023 21:20

Středeční turnaj ve Vamberku začala naše předpřípravka hodně vlažně, když domácím podlehla 9:1. Další zápasy už ale byly o něčem jiném. Solnici jsme porazili 6:3 a Častolovice dokonce 14:1! Skvělá práce!

A-tým porazil Meziměstí, B-tým podlehl Labuti, hodně vidět byly i naše mládežnické týmy

01.05.2023 21:42

Po sobotním zápase A-týmu s Meziměstím zněl kabinou konečně vítězný chorál. V ydařený úvod zápasu stál za celkovým vítězstvím 3:0 , které na konci zápasu podpořil chycenou penaltou Lukáš Kasper.

B-tým v neděli nestačil na rychnovskou Labuť a prohrál 1:2. Za zmínku ale stojí gól Kuby Hovorky, který překonal brankáře hostů z poloviny hřiště.

V neděli po obědě se naši mladší žáci zúčastnili turnaje v Přepychách a počínali si úspěšně. Nad domácím týmem zvítězili 0:2, nad Rokytnicí 0:1 a zápas s Borohrádkem skončil bezbrankovou remízou.

V pondělním slunečném počasí zářila na turnaji v Opočně naše mladší přípravka. Solnici B rozstřílela 15:3, Černíkovice porazila 8:3 a Opočno/Dobrušku 4:8! Parádní výsledky a pochvala celému týmu za předvedené výkony!

První domácí zápasy mužů

28.04.2023 08:58
V sobotu se před domácím publikem poprvé představí A-tým, který nastoupí proti Meziměstí. Tešíme se na vaši podporu. A nezapomeňte dorazit včas, abyste nepřišli o předzápasové překvapení!

V neděli v 10:00 vyběhne na hřiště B-tým proti rychnovské Labuti.